Kurumsal

Özgürleşeceksiniz: Toros'lara sırtını dayamış Antalya'nın batısında doğal güzelliğin büyüsü bozulmamış yeşil ve mavini buluştuğu, mavi bayraklı tertemiz denizi ile ünlü, şirin bir kasaba olan Tekirova'da bulunan Amore Boutique Hotel'de yaşayacağınız en muhteşem deneyim huzurun, sessizliği bedeninizi ve ruhunuzu özgürleştirecek olmasıdır.

Oda kahvaltı ve Yarım pansiyon seçenekleri ile hizmet veren Amore Boutique Hotel'de Türkiye'nin birbirinden lezzetli yöresel kahvaltısı ile güne başlayacaksınız. Güne nasıl başlarsan bütün günün öyle geçer anlayışı ile öğlen ve akşam yemeklerinde dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini alacarte olarak deneyim fırsatı bulacaksınız.

Amore Boutique Hotel


Konum

Havalimanına 80 km, Antalya'ya 67 km, Kemere 17 km, tahtalı dağı ve teleferiğe 9 km, Çıralıya 12 km, tarihi Likya yoluna 1 km mesaafe bulunan otelimizde konakladığınız süre boyunca huzur dahil hizmetimizden dolayı özgürleşeceksiniz.


Odalar

Lcdtv, minibar, klima, kasa ve ücretsiz wifi bulunan 12 metrekare standart ve 25 metrekare genişliğinde deluxe tertemiz odalarında konaklamaktan ayrı bir keyif alacaksınız.


Etkinlik

Otelimize 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Akdeniz'in sıcak ve tertemiz sularında denizin keyfini çıkartabilir, bir yandan da tekne turları ile tarihi yerler bir gezinti yapabilirsiniz.